Jak sprawdzić czy blog został dodany do spisu?

Witajcie.
Tak jak obiecałam dodaje post, który pomoże Wam w sprawdzeniu czy Wasz blog został dodany do spisu.

PRZED JAKIMIKOLWIEK DZIAŁANIAMI NALEŻY SPRAWDZIĆ KOLUMNĘ PO PRAWO 'NOWOŚCI'. JEST TAM PODANA DATA OSTATNIEJ AKTUALIZACJI. JEŚLI WASZE ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE PRZED TĄ DATĄ TO MOŻECIE PRZEJŚĆ DO KOLEJNYCH PUNKTÓW. JEŚLI NATOMIAST ZOSTAŁO WYSŁANE PO OSTATNIEJ AKTUALIZACJI TO MUSICIE UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ I CZEKAĆ.


SPOSÓB 1
Każdy z Was wie co tworzy więc wystarczy wejść do wybranej kategorii i sprawdzić czy blog został do niej dopisany. Jeśli na Waszym blogu pojawiają się prace z różnych działów to zajrzyjcie też na dział 'misz masz'.
Blogi są wpisywane po tytułach. Tytułem bloga jest to co zaznaczyłam na obrazku poniżej (tytuł zmienia się w ustawieniach>podstawowe). Wyjątkiem są blogi z gwiazdkami/serduszkami/itp., wtedy za nazwę pisuję tekst w adresu bloga. Np. dla bloga o adresie www.krysialubiwyszywac.pl będzie to nazwa Krysia lubi wyszywać.


SPOSÓB 2
Po dodaniu nowego posta odczekaj około 15-30 minut i zerknij na naszą główną stronę (możesz zrobić to szybciej, ale niektóre blogi potrzebują więcej czasu na pojawienie się). Na dole po prawo znajdziesz kolumnę 'NOWOŚCI NA BLOGACH'. Jeśli Twój nowy post pojawił się tam to jest pewne, że blog został dodany do spisu. 

SPOSÓB 3
Na sprawdzenie obecności bloga w spisie tym sposobem potrzebujesz trochę więcej czasu. Po minimum 2 tygodniach wejdź w panel bloggera > statystyka > źródła ruchu sieciowego.  W prawym górnym roku zaznacz 'miesiąc' i sprawdź czy pojawia się tam adres spisu czyli polskiehandmade.blogspot.com. Jeśli tak to blog został dodany do spisu.

CO JEŚLI ŻADEN SPOSÓB NIE DZIAŁA?
Możesz napisać do mnie e-maila a wszystko sprawdzę. Czasami na odpowiedź trzeba poczekać, ale jeśli nie odpowiadam dłużej niż 2 tygodnie proszę o kolejną wiadomość (niektóre e-maile lądują w spamie).

Udostępnij:

5 komentarzy :

 1. UWAGA!
  Sposób 2 nie działa jeszcze do końca tygodnia dla wszystkich blogów. Postaram się jak najszybciej to uzupełnić.

  OdpowiedzUsuń
 2. a czy można się dopisać? :D czy moje wpisiki gdzieś już są? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Baza blogów uzupełniona.
  Wszystkie sposoby sprawdzenia działają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszałam swój blog jakoś tak na początku roku i do dnia dzisiejszego nie został on dodany. Można prosić o jakąś weryfikację ? Z góry dziękuję..
  atydde.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. W jaki sposób można dopisać się do spisu?

  OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Polskie Handmade - kreatywna strona życia. Designed by OddThemes