Aktualności 06.07.2014

Witajcie.

      Blog został doprowadzony do porządku i lekko odświeżony. Melduję też, że uzupełniłam całą bazę blogów łącznie z nowymi zgłoszeniami. Proszę nowych uczestników spisu o sprawdzanie czy Wasz blog jest na liście, ponieważ miałam masę zgłoszeń wysyłanych po kilka razy przez te same osoby.

         Pojawiła się też druga kolumna 'nowości na blogach'. W poprzedniej jest około 1400 blogów więc był to dobry krok dzięki któremu nowości na Waszych blogach będą bardziej widoczne. Po dojściu do tej samej ilości pojawi się kolejna kolumna.

         Przy dodawaniu blogów na główną stronę zauważyłam, że spora liczba z nich ma problem z kanałem rss i dlatego nie są wyświetlane w nowościach. Jeśli tyczy się to Waszego bloga to dodajcie w układzie gadżet 'Kanał'. Zmianę powinniście zaobserwować po dodaniu kolejnego posta. Jeśli to też nie pomoże skontaktujcie się ze mną mailowo i koniecznie nie zapomnijcie o podaniu adresu bloga.


      Kolejną zmianą jest zniesienie wymogu posiadania naszego banera przy zgłoszeniu bloga. Oczywiście jeśli chcecie to możecie to jak najbardziej zrobić, ale nie jest to wymagane. Dotychczasowi użytkownicy również nie muszą go posiadać. 

        Z formularza zniknęło też pole w którym wpisywaliście proponowane kategorię. Wiele osób mimo nielicznych prac spoza głównej dziedziny wpisywało cały ich wachlarz. Stwierdziłam, że i tak za każdym razem przeglądam każdy blog więc to pole nie będzie już potrzebne. Obecnie blog wpisuję do max. 2 kategorii. Pierwsza jest główną, druga kolejną w liczbie publikowanych prac lub jeśli jest kilka dziedzin po parę prac to ląduje on  w dziale 'misz masz'.

Pozdrawiam

Udostępnij:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Polskie Handmade - kreatywna strona życia. Designed by OddThemes