Blog tygodnia - mimi decupage
Wyróżnienie otrzymuje Kaja z bloga mimi decoupage. Gratuluję :)

 1. Od jak dawna zajmujesz się rękodziełem?
W zasadzie to od kiedy pamiętam...ale było to coś zupełnie innego. Mama uczyła mnie wyszywać, zdobić serwetki, robić na drutach...siedziałyśmy razem i coś tworzyłyśmy. potem były lata przerwy i przyszedł piękny czas..narodziny Bruna i jakoś tak nagle wróciła wena twórcza :) decoupag'em zajęłam się we wrześniu 2012 roku

2. Kto lub co Cię inspiruje?
Inspirują mnie szczególnie dzieci, ich bajkowy, tajemniczy i przede wszystkim kolory świat :) kocham pastele, ale i mocne kolory, dlatego tak dużo ich u mnie :)

3. Jak widzisz swoją twórczość za kilka lat?
Mam marzenie...ale na razie ciiiii ;)

4. Jaką masz radę dla zaczynających swoją przygodę z rękodziełem?
Próbować, próbować i jeszcze raz próbować... początki nie są łatwe, ale jeśli coś daje Ci dużo radości, to nie odpuszczaj, ucz się i próbuj :) pasja to piękna rzecz, którą warto w sobie pielęgnować!

5. Co sprawia Ci największą radość w tworzeniu?
Sam proces tworzenia a następnie efekt końcowy, a szczególnie radość obdarowanych :) nie ma nic piękniejszego! to dodaje skrzydeł i ładuje akumulatory do dalszego tworzenia!

6. Czego nie lubisz podczas wykonywania swoich dzieł?
Tego, że na efekt końcowy trzeba dosyć długo czekać ;)

7. Z której pracy jesteś najbardziej dumna i dlaczego? 
Hmmmm..ciężkie pytanie, ponieważ patrząc dziś na zdjęcia prac, które już wykonałam, każda wiąże się z jakąś historią, dla mnie każda jest wyjątkowa, bo część została zrobiona dla bardzo bliskich mi osób, część natomiast dla ludzi zupełnie mi obcych (przynajmniej przed zamówieniem;)), a jednocześnie tak bliskich, bo zrobiłam coś dla ich dzieci, znajomych, czy dla nich samych...stali mi się dzięki temu bliscy :) to niesamowite! Chyba nie umiem wybrać kilku najlepszych...z jednych jestem bardziej, z drugich mniej zadowolona, ale każda jest jakaś, bo stworzona dla wyjątkowych ludzi :)

8. Ile czasu dziennie poświęcasz na tworzenie?
Ponieważ na codzień staram się być Perfekcyjną Panią Domu haha i zajmuję się 2,5 letnim synkiem, to do swojego królestwa zaglądam ok 3-4razy w tygodniu..a wtedy już zostaję tam na kilka dłuuugich godzin ;)

9. Jaka jesteś prywatnie?
Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką...która od wielu lat pragnęłam zrobić coś dla siebie i innych, coś w czym będzie się spełniać, co będzie jej dawać dużo radości i co będzie tym czasem dla niej i odskocznią od bycia mamą 24h/dobę ;)

10. Czy masz jakieś pasje oprócz rękodzieła?
Uwielbiam fotografować szczególnie swojego synka, ale i świat, który bardzo chętnie zwiedzam :)

11. Co cenisz najbardziej w ludziach?
W ludziach cenię najbardziej szczerość i radość z życia. Lubię się otaczać takimi ludźmi. Lubię, gdy mnie inspirują i zarażają swoją radością :)

12. Co rodzina i przyjaciele sądzą o Twojej pasji?
Mam ogromne wsparcie ze strony najbliższej rodziny i przyjaciół :) zdarza się, że mi coś podpowiedzą, doradzą, nie zawsze to wykorzystam haha, ale szczerze powiedzą mi co sądzą o mojej pracy, co by dodali, co by zmienili (tutaj najwięcej zawdzięczam mojej kochanej Mamie:)). 
Zdarza się, że trafią na sklepik z rękodziełem i potem dzwonią mi powiedzieć, że to a to widzieli, ale że niedokładne, albo dół niepomalowany, nie mówiąc o lakierze haha..zawsze mnie to ogromnie bawi, bo cieszy mnie fakt, że tak pozytywnie odbierają moją pracę:)

13. Kilka słów do czytelników naszego bloga.
Moi Mili! Pasja to niezwykły dar, który każdy z nas w sobie nosi i to tylko kwestia czasu, napotkanych na swojej drodze ludzi, sytuacji, aby odkryć to, co w życiu sprawia nam radość, co nas rozwija, co dodaje nam skrzydeł i co sprawia, że chcemy upiększać świat, dawać innym radość i samym sobie. Wierzę, że każda/każdy z Was ma w sobie taką pasję..trzeba tylko ją dostrzec i nie bać się zacząć tworzyć, realizować... sama bardzo długo miałam obawy, czy to dobry czas, czy znajdę czas, siły, chęci i pomysły ;) daleka droga przede mną, ale mam cel, marzenia i bardzo bym chciała je zrealizować. Wierzę, że i Ci z Was, którzy mają obawy, boją się...w końcu znajdą dobry moment, wspaniałych ludzi na swojej drodze i zaczną wspaniałą przygodę z rękodziełem lub inną formą wyrażania siebie :)
Trzymam za Was mocno kciuki! :)Udostępnij:

7 komentarzy :