Ogłoszenia

Dziś po godzinie 24:00 blog zostanie chwilowo zamknięty (nie będzie widoczny dla czytelników). Wszystko wróci do normy najpóźniej w środę rano. 

Wszelkie aktualizacje listy blogów odbywają się zwykle raz na tydzień. Ostatnią aktualizację wpisuję zawsze w pasku bocznym w nowościach.

Niedługo chcę ruszyć z akcją blog/bloger tygodnia. Jeszcze do końca nie wiem jak to będzie wszystko wyglądało więc jestem otwarta na Wasze pomysły.

Zastanawiam się też nad zorganizowaniem wymianki. Tym razem połączę osoby w pary i będą się wymieniać się adresami bez mojego udziału oraz obdarowywać nawzajem. Pozostaje tylko sprawa terminu. Myślałam nad 30 kwietnia jako ostatecznym terminie dotarcia paczki do osoby obdarowanej, ale czy czasem nie będzie to zbyt szybko? Muszę dać trochę czasu na zgłoszenia, przygotowanie paczki i oczywiście doręczenie jej przez naszą kochaną pocztę. Biorę pod uwagę również to, że zbliżają się święta więc nikt nie będzie sobie zawracał głowy dodatkowymi zakupami, gdy i tak bez tego jest sporo przygotowań. Sporo z Was bierze udział w wymiankach więc proszę o komentarze. Propozycje nazwy wymianki mile widziane. :)

Udostępnij:

4 komentarze :

 1. Wymianka - o tak! Wiosenne wymianki
  :)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam propozycję na wymiankę można zrobić wymiankę kwiatową tzn że każda w swojej pracy musi mieć symbol kwiatka, co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń