Dzielimy się

Jak widać w pasku bocznym powstaje już podział na kategorie. Czy macie jakieś propozycje co do nich? Myślałam nad podziałem biżuterii na jakieś drobniejsze działy.
Co sądzicie? Jakieś pomysły?
Zastanawiam się jeszcze nad blogami których autorki tworzą rzeczy z różnych działów. Dotychczas dodawałam je do tej grupy, która przeważała w ich pracach.

Udostępnij:

13 komentarzy :

 1. Proponuję wyodrębnić soutache, wire-wrapping. Sądzę, że pojawi się jeszcze modelina, filcowanie i kilka innych technik. Szydełkiem też można stworzyć biżuterię. Chyba lepiej byłoby dzielić blogi na kategorie, a nie biżuterię na podkategorie. A sama kategoria biżuteria może pozostać dla blogów, na których jest biżuteria robiona tylko przy pomocy półfabrykantów: koraliki, gotowe druciki itd.

  Sądzę, że blogi wielotematyczne mogłyby znaleźć się w kilku kategoriach, o ile postów z danej kategorii jest znacząca ilość.

  Pozdrawiam,
  Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za dodanie! :) zgadzam się z przedmówczynią, tylko brakuje jeszcze wire-wrapping i art clay czy filcowanie, i te kategorie co są stworzone z boku można rozwijać w miarę jakie blogi będą zgłaszane wtedy np dodawać kategorię :) Bo w sumie jest bardzo dużo technik tworzenia biżuterii oraz innych rzeczy... Bardzo fajnie zapowiada się ta strona, takie artystyczne centrum, wszystkie nowinki w jednym miejscu :) super! powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za dodanie i cieszę się że jest nas coraz więcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł,bardzo mi się to podoba.Myślę że z biegiem czasu jeszcze coś dojdzie np różnego rodzaju hafy.Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przychylam się do zdania Kasi - blogi wielomteamtyczne powinny sie znaleźć w kilku kategoriach

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodaje blogi wielotematyczne do kilku kategorii, ale nie do wszystkich. Już wyjaśniam... jeśli ktoś ma np. 30prac z bibuły, 15 z wikliny a tylko sporadycznie robi coś w innych technikach to dodam go do tych dwóch najpopularniejszych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne rozwiązanie, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kategorie pod względem technik jakim zajmuje się blogerka to świetny pomysł.

  Ale może tak podzielić je, lub jakoś oznaczyć na miasta lub chociaż województwa, z których pochodzą autorki:)
  Dałoby to możliwość np. poznania kogoś z okolicy kto posiada podobne pasje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Skoro już jest zakładka CANDYLAND to może tak jeszcze dodać jakąś nt. wymian - (P.S. ta zabawa wydaje mi się przyjemniejsza, bo każda osoba zostaje obdarowana;) )

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł, w jednym miejscu tyle tematów i łatwiej odnaleść nas interesuje gdy są uporządkowane.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla osób które tworza w różnych technikach można stworzyć taki misz-masz mix :P
  Super pomysły :P
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Miałaś fajny pomysł. Tylko dlaczego mnie tu nie ma??? ha ha . Dodałam już do obserwowanych. Na pewno trafię tu na wiele nowych blogów których nie znalazłam. Ja też raczej tworze w różnych dziedzinach i ciężko mnie zaszufladkować. Wiele osób jest takich, które próbują różnych technik rękodzielniczych. Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wysłałam zgłoszenie, czekam na odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń