BLOG TYGODNIA - MAM WENĘ


W tym tygodniu wyróżnienie zdobywa Magda z bloga MAM WENĘ. Gratulujemy!

1. Od jak dawna zajmujesz się rękodziełem?
Właściwie to można powiedzieć, że już od podstawówki. Brałam udział w wielu konkursach i zdobywałam wyróżnienia. Tak na poważnie od kilku lat. Zaczęło się od drobnych, okazjonalnych dekoracji w bibliotece, w której kiedyś pracowałam.

2. Kto lub co Cię inspiruje?
Najbardziej inspirujące są dla mnie pory roku, kolorystyka, nastrój, pogoda. Często również piękne zdjęcia, dekoracje podglądane w sieci, ale staram się nie kopiować tego, co zobaczę, a stworzyć coś swojego.

3. Jak widzisz swoją twórczość za kilka lat?
Poddaję się biegowi wydarzeń, nie myślę o tym, co będzie za kilka lat. Staram się skupić na tym co jest tu i teraz. Zobaczymy, co przyniesie czas…

4. Jaką masz radę dla zaczynających swoją przygodę z rękodziełem?
Przede wszystkim wytrwałość i cierpliwość. Jeśli to, że to powiem, komuś pomoże, bo łatwo się mówi. Tworzeniu bloga towarzyszą różne emocje od złości po euforię i myślę, że dobrze jest, gdy się je przeżyje, to pomaga w zrozumieniu wielu spraw związanych z rękodziełem i blogowaniem.

5. Co sprawia Ci największą radość w tworzeniu?
Ostatnio fotografia. Najprzyjemniejszym momentem jest układanie w głowie stylizacji gotowego wianka lub zakładki, wymyślanie odpowiedniego kadru. Bardzo cieszę się na tę chwilę.

6. Czego nie lubisz podczas wykonywania swoich dzieł?
Zdarza mi się tzw. niemoc twórcza, brak weny albo najgorsze – brak odpowiedniego elementu całej kompozycji lub koloru… Z resztą można jakoś powalczyć.

7. Z której pracy jesteś najbardziej dumna i dlaczego? 
Najbardziej cieszyłam się z obrazków z suszonymi roślinami i z wianka. W każdą z moich prac wkładam serducho, ale te dwie najbardziej mi się podobają. Po prostu!8. Ile czasu dziennie poświęcasz na tworzenie?
Nie mam określonego czasu, który poświęcam na tworzenie. Nieraz rzucam wszystko w kąt, nieraz siedzę ciągiem kilka dni, aż bolą pewne części ciała. Wszystko zależy od weny.

9. Jaka jesteś prywatnie?
Trudno mówić o sobie…

10. Czy masz jakieś pasje oprócz rękodzieła?
Uwielbiam bawić się makijażem, słuchać muzyki, czytać książki.

11. Co cenisz najbardziej w ludziach?
Uczciwość!

12. Co rodzina i przyjaciele sądzą o Twojej pasji?
Bardzo mnie wspierają, wszyscy, bez wyjątku.

13. Kilka słów do czytelników naszego bloga.
Róbcie to, co kochacie i cieszcie się tym! Zaglądajcie na Polskie Handmade, bo to skarbnica świetnych pomysłów! Ja sama wykorzystałam kilka polecanych przez ten portal propozycji! Zachęcam! Dziękuję serdecznie za wyróżnienie mojego bloga w cotygodniowym plebiscycie i pozdrawiam gorąco wszystkich blogujących oraz całą załogę z Polskie Handmade!

Udostępnij:

6 komentarzy :

 
Copyright © Polskie Handmade - kreatywna strona życia. Designed by OddThemes